akryl/płótno, 113 x 36,5 cm
sygnowany p.d.: ‘J. Kraupe’
opisany na rewersie: ‘JANINA KRAUPE | KRAKÓW | „UTWÓR NA HARFĘ” AKRYL 1982’ oraz na blejtramie: ‘113 x 36,5’