Dorota Buczkowska (Ur. 1971), Łaskotanie podniebienia, 2013 r.

cena wywoławcza
7 000 PLN
13 000 PLN
15 000 - 20 000 PLN
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na rewersie: ‘DBuczkowska | 2013 | „Łaskotanie podniebienia” ‘
WYSTAWIANY:
- Dorota Buczkowska, The Experience of Presence, 17.09 - 19.10. 2014, Platán Galéria, Budapeszt, 17.09 - 19.10. 2014