Sylwester Ambroziak (Ur. 1964), Kobieta krzycząca, 2010

cena wywoławcza
2 000 PLN
3 200 PLN
3 000 - 5 000 PLN
porcelit szkliwiony, 35 x 14 x 11 cm
sygnowany i datowany z tyłu, na podstawie: ‘A 2010’