Sylwester Ambroziak (Ur. 1964), Dziecko, 2015

cena wywoławcza
1 800 PLN
3 200 PLN
3 000 - 5 000 PLN
ceramika patynowana , 33 x 16 x 20 cm
sygnowany i datowany z tyłu: ‘A 15’